شرکت مهندسی طب تجهیز پایا

شرکت مهندسی طب تجهیز پایا در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید و با تولید اولین نسل از دستگاه‌های فشار منفی(NPWT) خود را به عنوان اولین تولیدکننده تجهیزات پزشکی پیشرفته در ترمیم زخم به سیستم درمانی کشور معرفی کرد.

شرکت مهندسی طب تجهیز پایا با مجاهدت‌های فراوان توانست این روش را به عنوان یکی از موثرترین راه‌های ترمیم زخم در دنیا که قبل از این تنها در دست شرکت‌های بزرگ ایالات متحده آمریکا و بعضی از کشورهای اروپایی بود.با همکاری مهندسان جوان ایرانی به میهن اسلامی وارد کند، تا مردم عزیز ایران زمین بتوانند هنوز هم با پاهای خود قدم بردارند.

اکنون شرکت مهندسی طب تجهیز پایا به این موفقیت نایل شده است که در کوتاه‌ترین زمان، برترین و متنوع ترین دستگاه های NPWT دنیا را در مدل ها و کاربردهای گوناگون به همراه تجهیزات جانبی مربوطه تولید کرده و از انحصار شرکت‌های بزرگ آمریکایی و اروپایی خارج نماید.

برخی از مدارک و تائیدیه ها

شرکت مهندسی طب تجهیز پایا، به عنوان اولین تولید کننده سیستم کامل وکیوم تراپی زخم (NPWT) در ایران، گواهی حسن انجام کار از معاونت درما استان اصفهان و مراکز درمانی-آموزشی شهرهای مختلف برای کارکرد طی این سال ها دریافت نموده است.

شرکت مهندسی طب تجهیز پایا، موفق به اخذ تاییدیه های لازم از وزرات بهداشت و اداره کل تجهیزات پزشکی و مجوز تکنولوژی برتر (صنایع هایتک) از وزارت صنایع و معادن گردیده و به صورت کاربردی در بزرگترین مراکز درمانی استان اصفهان که تحت نظارت معاونت درمان این استان و مراکز درمانی سراسر کشور بوده اند استفاده گردیده است.

پروانه ساخت تجهیزات پزشکی

پروانه فنی و مهندسی

Iso 13485 : 2016

پروانه بهره برداری صنایع پیشرفته

پروانه صادرات